Франківськ буде опікуватись цвинтарями Підлужжя та Чернієва?

Франківськ буде опікуватись цвинтарями Підлужжя та Чернієва?
Завершується утворення Івано-Франківської ОТГ, і в ході приєднання сіл місто візьме на себе низку обов’язків.

Як раніше інформувала “Галка”, у серпні депутати міськради вже погодили приєднання Чернієва та Підлужжя до Івано-Франківська. А третього вересня приєднання цих сіл до міста було погоджене ще й розпорядженням франківської ОДА. Об этом сообщает ded-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Після створення ОТГ місто візьме на себе певні обов’язки. Зокрема, Міська ритуальна служба готується взяти на баланс цвинтарі у цих селах.

Директор КП “Міська ритуальна служба” Андрій Хруник повідомив “Галці”, що таке завдання йому вже поставили у мерії. Затримка – за юридичним утворенням ОТГ.

“Коли буде створена об’єднана територіальна громада, і Черніїв та Підлужжя ввійдуть до складу міста, наше підприємство буде опікуватися і кладовищами цих сіл”, – каже Хруник.

За словами Андрія Хруника, працівники підприємства вже оглянули кладовища у Чернієві, на черзі – Підлужжя.

“У Чернієві надзвичайно красиве кладовище – дуже все доглянуто та впорядковано. Один з пріоритетів у роботі сільського голови Чернієва – підтримання у належному стані сільського кладовища. Там дійсно дуже гарно”.

Оскільки Міська ритуальна служба опікуватиметься кладовищами цих сіл, то теоретично це означає, що незабаром франківців зможуть ховати також у Чернієві та Підлужжі. Проте Андрій Хруник каже, що конкретних розмов про деталі господарки на цвинтарях сіл не було.

Нагадаємо, місто відчуває брак місця у єдиному діючому кладовищі – Чукалівці.

Читайте також: "Мусульмани хочуть куток на цвинтарі", – Руслан Марцінків


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/62343-frankivsk-bude-opikuvatys-tsvyntariamy-pidluzhzhia-ta-cherniieva”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя