Засуджений за організацію вбивства Бабченка просить звільнити його від покаранняПідприємець Борис Герман, засуджений за організацію вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка, просить звільнити його від покарання. Об этом сообщает newspn.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це йдеться в матеріалах судової справи, повідомляє “Українська правда”.


Захист Германа подав клопотання про звільнення засудженого з колонії через тяжку хворобу.


Ірпінський міський суд почав розглядати прохання Германа в січні 2019 року.


Зокрема, суд призначив лікарський огляд Германа. Начальник колонії, у свою чергу, має надати матеріали особової справи чоловіка та документи, які характеризують його поведінку під час відбування покарання.


Згідно з даними судового реєстру, Герман відбуває покарання в Бучанській виправній колонії (№85). Він сам брав участь у судовому засіданні через відеоконференцію.


Діана Назаренко, яка вказана адвокатом засудженого, підтвердила виданню, що представляє інтереси саме фігуранта справи Бабченка.


Однак захисниця не стала коментувати хворобу Германа та повідомляти додаткову інформацію. Вона пообіцяла відповісти на питання пізніше. На момент публікації новини зв’язатись із Назаренко вдруге виданню не вдалося.


Пізніше адвокат надіслала повідомлення, в якому зазначила, що не може відповісти про стан Германа та місце його перебування, бо таку інформацію може повідомляти лише з дозволу клієнта.


Нагадаємо, з Тараса Стельмашенка, який був підозрюваним у справі про замах на журналіста Аркадія Бабченка, зняли обвинувачення в тероризмі та звільнили з-під варти.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/zasudzhenyy-za-orhanizatsiiu-vbyvstva-babchenka-prosyt-zvil-nyty-yoho-vid-pokarannia/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя