У Франції російського художника Павленського засудили до умовного термінуСуд Парижа визнав винними художника Петра Павленський і його екс-соратницю Оксану Шалигіну у справі про підпал дверей Банку Франції у жовтні 2017 року. Об этом сообщает xvesti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Павленського засудили до трьох років ув’язнення, зокрема, до двох років умовно, – передає Громадське.


Павленський незабаром має вийти на свободу, оскільки вже відбув більшу частину строку в попередньому ув’язненні.


Зазначаться, що Шалигіна отримала два роки в’язниці, в тому числі 16 місяців умовно. Вона також не відбуватиме термін у в’язниці.


Окрім того, Петро Павленський і Оксана Шалигіна були оштрафовані, також протягом п’яти років їм буде заборонено носіння зброї.


Прокуратура вимагала засудити художника до 4 років в’язниці, з яких до 1,5 років умовно з відбиранням батьківських і цивільних прав, а також із забороною носіння зброї. Для Шалигіної звинувачення просило 3 роки в’язниці і аналогічні обмеження.


Нагадаємо, російському художнику Павленському у травні 2017 року надали притулок у Франції після переслідування у Росії.


Російський художник-акціоніст Петро Павленський залишив Росію, звинувативши владу у спробі «політичної ліквідації через операцію силових структур».


У жовтні 2017 року Павленський підпалив будівлю банку у Парижі, його затримали правоохоронці. Суд згодом обрав безстрокий арешт російському художнику Павленському.


Французькі медики діагностували Павленському «пограничний розлад особистості».


Джерело статті: “https://informator.news/u-frantsii-rosiys-koho-khudozhnyka-pavlens-koho-zasudyly-do-umovnoho-terminu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя